Anasayfa Süspansiyon ve Ağırlık Şasesi

Süspansiyon ve Ağırlık Şasesi

Süspansiyon ve Ağırlık Şasesi

Oslo mühendislik gereken tüm eğitim ve donanıma sahip kadro ile hizmet vermektedir. Asansör kabin ve süspansiyon imalatı yanında süspansiyon ve ağırlık şasesi ile kramer kapı imalatı ve asansör kabin dekorasyonu alanlarında faaliyet gösteren bir firma olmaktadır.

Oslo Mühendislik
OsloMühendislik kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olarak öne çıkmaktadır. Maltepe’de hizmet veren Oslo Mühendislik zamanında teslimat, kusursuz hizmet ve montaj kolaylığı sağlayacak ekipmanları sayesinde süspansiyon ve ağırlık şasesi yanında daha birçok başarılı işlere imza atarak yoluna devam etmektedir.

Oslo Mühendislik Hizmetleri

Oslo mühendislik gereken tüm eğitim ve donanıma sahip kadro ile hizmet vermektedir. Asansör kabin ve süspansiyon imalatı yanında süspansiyon ve ağırlık şasesi ile kramer kapı imalatı ve asansör kabin dekorasyonu alanlarında faaliyet gösteren bir firma olmaktadır. İlgili sektörde uzun yıllar emek veren ve gösterdiği özveri ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ile uzmanlık sonucunda önemli müşteri memnuniyeti sayısına ulaşılmaktadır. Oslo mühendislik orjinal ürün kullanımına ve ileri teknoloji yanında özenli çalışma, kalite anlayışı ve önemli referansları ile tüm değerli müşterileri tarafından tercih edilen bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Süspansiyon Nedir?

Bir sistemin kapasitesinin üzerinde yük geldiği zaman güvenlik amaçlı asansörü bloke eden parça süspansiyon ve ağırlık şasesi olmaktadır. Genellikle taban kontağı olarak kabinin altına takılan süspansiyon ve ağırlık şasesi elektronik olarak çalışanları da mevcut olmaktadır. Süspansiyon sistemi bir tasarımda mutlaka olması gereken bir parça olarak öne çıkmaktadır. 

Sunulan Diğer Hizmetler

Sadece üretmekle kalmayıp kendi sektöründe çözümler sağlayarak hizmetlerini destekleyen bir firma olmaktadır. Arzu edilen her türlü kabin müşteriler tarafından belirlenen detaylar ile süslenerek hizmete sunulmaktadır. Kabin detayları ve diğer tüm hizmetler için firmanın internet sitesinde kabin modellerini inceleyebilme ya da özel seçim ve tasarımlar için firma ile iletişime geçme imkanı mevcut olmaktadır.

​​​​​​​Lazer tavan modelleri mevcut olmakta ve belirlenen detaylar ile süslenerek müşterilere sunulmaktadır. 
Yük ya da sedye asansörleri için ağırlığı kaldırma ve doğru sistem ile çalışmasını sağlayan süspansiyon ve ağırlık şasesi üretimi yapılması başarılı şekilde mevcut olmaktadır.
Tüm ürünler paslanmaz çelik ve her türlü darbeye karşı dayanıklı, uzun yıllar kullanım açısından avantajlı olmaktadır. Bununla birlikte Oslo Mühendislik tarafından sunulan tüm hizmetler garantili ve güvenilir hizmetler olmaktadır.

Kataloğumuzu İncelemek İster Misiniz