A ‘dan Z ‘ye Her Şey Kontrolumuz Altında

Oslo Mühendislik kurulduğu günden bu güne,güven ve kalite standartlarına bağlı kalarak çalışmalarına devam etmiş ve bugün sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak Türk ekonomisindeki yerini almıştır.

"Müşterilerimizin çalışmalarını, ürünlerini ve yaşamlarını iyileştiren yapıştırıcı çözümleri yaratıyoruz."

Biz Kimiz ?

OSLO MÜHENDİSLİK müşteri memnuniyetini ilke edinmiş profesyonel ve güçlü yapısı ile sadece üretmek ile kalmaz, ayrıca;
* Zamanında ve sorunsuz teslimat,
* Montaj kolaylığı sağlayan sistemler,
* Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınıza uygun çözümler,
* Sizin için size özel tasarımlar,
* Satış sonrası destek, ile kaliteli üretim sistemini benimsemiştir.

İstanbul ;Maltepe de bulunan oslo mühendislik gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadrosuyla; asansör kabin ve süspansiyon imalatı, kramer kapı imalatı, asansör kabin dekorasyonu alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.Sektördeki uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ve uzmanlık neticesinde önemli müşteri referanslarına ulaşılmıştır. Oslo mühendislik  orjinal ürün, ileri teknoloji, titiz işçilik, kalite anlayışı ve referanslarıyla siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.Asansör piyasasındaki konumu itibariyle tüm hizmet proseslerini düzenli olarak kontrol etmekte ve teknolojiye açık yapısıyla yeniliklere sürekli adaptasyon sağlamaktadır. Oslo mühendislik.olarak tüm ürün ve hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyet ilkesi ile pazarlamakta ve şirketimizin ürün değişim ve kullanım garantisi adı altında sunulmaktadır.Asansörler günlük hayatın vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Asansör Kabinlerinin tasarımı ve dizayn edilmesi son derece önemlidir. Oslo Mühendislik olarak asansör kabinlerini tavandan tabana dizayn ve tasarımını yapıyor ve imal ediyoruz.

©Oslo Mühendislik

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Her geçen gün geleceğimize giden yolda gerçekleştirildiğimiz her çalışmamız bizim yansımamız ve her müşterimiz referansımızdır.

300+

Müşteri Sayısı

5000+

Tamamlanan Proje

%100

Müşteri Memnuniyeti

Vizyonumuz

Her geçen gün kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırarak insanlara daha yüksek, daha hızlı, daha akıllı bir dünyada iletişim ve gelişim özgürlüğü vermek.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet sunmak, kaliteli ve kullanım ömrü açısından dayanıklı uzun ömürlü ürünler üretmek.

Stratejimiz

Piyasadaki lider konumumuzu korumak için kurumsal çalışma prensiplerimizi ve yönetim anlayışımızı geliştirerek hedeflerimizi gerçekleştirmek ve sürdürülebilir başarı sağlamak.

Sertifikalarımız

Oslo Mühendislik Asansör kurulduğu günden bu güne,güven ve kalite standartlarına bağlı kalarak çalışmalarına devam etmiş ve bugün sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak Türk ekonomisindeki yerini almıştır.

Kataloğumuzu İncelemek İster Misiniz