Oslo Mühendislik Asansör Sanayi ve TİC. LTD. ŞTİ.
Türkçe English
 

Hakkımızda

OSLO MÜHENDİSLİK müşteri memnuniyetini ilke edinmiş profesyonel ve güçlü yapısı ile sadece üretmek ile kalmaz, ayrıca

*Zamanında ve sorunsuz teslimat,
* Montaj kolaylığı sağlayan sistemler,
* Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınıza uygun çözümler,
* Sizin için size özel tasarımlar,
* Satış sonrası destek, ile kaliteli üretim sistemini benimsemiştir.

İstanbul ;Maltepe de bulunan oslo mühendislik gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadrosuyla; asansör kabin ve süspansiyon imalatı, kramer kapı imalatı, asansör kabin dekorasyonu alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektördeki uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ve uzmanlık neticesinde önemli müşteri referanslarına ulaşılmıştır. Oslo mühendislik  orjinal ürün, ileri teknoloji, titiz işçilik, kalite anlayışı ve referanslarıyla siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.

Asansör piyasasındaki konumu itibariyle tüm hizmet proseslerini düzenli olarak kontrol etmekte ve teknolojiye açık yapısıyla yeniliklere sürekli adaptasyon sağlamaktadır. Oslo mühendislik.olarak tüm ürün ve hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyet ilkesi ile pazarlamakta ve şirketimizin ürün değişim ve kullanım garantisi adı altında sunulmaktadır.

Asansörler günlük hayatın vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Asansör Kabinlerinin tasarımı ve dizayn edilmesi son derece önemlidir. Oslo Mühendislik olarak asansör kabinlerini tavandan tabana dizayn ve tasarımını yapıyor ve imal ediyoruz.

Oslo Mühendislik Hakkında
 
DCSIMG